Telefons
26162505

Muzikālā apvienība "Naktsvārdi" dibināta 2008.gadā, divām ģimenēm saliekot kopā savu radošo potenciālu, lai vairotu pozitīvās emocijas dāžadu pasākumu ietvaros.

Muzikālās apvienības "Naktsvārdi" sastāvā darbojas:

toMs- sapratni par mūziku un tās stūrakmeņiem guvis Saldus Mūzikas skolas prestižajā vijoļspēles klasē. Lai savaldzinātu studiju biedrenes, pašmācības ceļā apguvis ģitāras spēli, kuru šobrīd aktīvi pielieto, spēlējot dažādos pasākumos. Ikdienā toMs ir ļoti nopietnas bankas darbinieks, atbildīgs par IT procesu norisi finanšu sfērā. Grupā " Naktsvārdi" toMs gādā par lietu nesarežģīšanu un, ja nepieciešams, pat fonogrammu izveidi.  Bet patiesībā - ļoti lirisks tenors, kas var nodziedāt arī basa partiju.

Arta - pirmo saskarsmi ar mūziku guvusi Jelgavas 4.vidusskolā, kas Latvijā ir zināma kā ļoti laba mūzikas novirziena skola. Tā likusi pamatus Artas izcilajai muzikālajai dzirdei, gaumei un stila izjūtai. Šobrīd šī skola ir arī Artas darba vieta, kur ar nebeidzamu prieku un entuziasmu viņa māca bērniem nodziedāt pimās notis, paralēli strādājot ar nemainīgi labākajiem koriem Latvijā. Arta var nospēlēt uz klavierēm praktiski visu. Viņa grupā " Naktsvārdi" ir mūzikas guru, no kura baidās un kuru noteikti (reizēm) uzklausa toMs un Krista.

Krista - Saldus Mūzikas skolu absolvējusi divas reizes - vienreiz klavierspēli, otrreiz  - flautas spēli, bet vislabāk tomēr jūtas dziedāšanas jomā. Grupā "Naktsvārdi" atbildīga par solo un dueta partiju izpildi,  menedžmentu un stresa devas uzturēšanu. Krista izcili vada vakara aktivitātes "Naktsvārdu" spēlētajās ballītēs,  ģenerē pasākumu idejas un veido scenārijus. Ikdienā Krista raksta un realizē projektus izglītības iestādē, lieliem cilvēkiem māca likt komatus un  mīlēt Raini, maziem - angļu valodu caur dziesmām un rotaļām. 

Egils - grupā "Naktsvārdi" ir atbildīgs par tehnisko nodrošinājumu. Rūpējas par kvalitatīvu skaņu, ņemot vērā katra ansambļa dalībnieka un instrumenta īpatnības. Ieregulē arī gaismas pultij vajadzīgos ritmus, lai ballīte nenoritētu dienas gaismā vai pilnīgā tumsā. Ne vienmēr Egils var būt klāt (tad par tehnisko pusi rūpējas paši mūziķi), jo ikdienas inženiertehniskais darbs liek pildīt arī citus pienākumus, bet lielākos un pavisam svarīgos pasākumos Egils būs gatavs nodrošināt kvalitatīvu skaņas un gaismas saspēli.

Pasākumu kalendārs